• İzmir’de evden eve nakliyat için, en pratik çözüm

    İzmir’de en pratik ve en konforlu bir şekilde, yeni yuvanıza taşınmak mı istiyor sunuz ? Cevabınız evet ise, doğru adrestesiniz. İzmir’de evden eve nakliyat işinde,  en pratik çözümleri sunan Dogan Protrans Nakliyat, işinde oldukça profesyonel 15 kişilik çalışma ekibi; yeteri miktarda kapalı çelik araç ve destek ekipmanları ile sizler için en konforlu taşınmayı gerçekleştirmektedir.

    Yeni yuvanıza taşınırken,  Doğan Protrans Nakliyat’ a başvurunuzu, firma telefonlarından ya da teklif alın butonundan gerçekleştiriniz. Sizin için en uygun gün ve saatte, firmamız tarafından görevlendirilmiş, ücretsiz bir eksper gönderilerek, eşya miktarı, taşınılacak yeni yuvanızın konumu, yol ve trafik bilgileri belirlenmektedir.

    Eksper, birçok kriteri göz önünde bulundurarak, hangi araçlarla taşıma yapılacağına ve ücretlendirmenin ne şekilde olacağına dair raporunu tamamlamaktadır.  İzmir’de evden eve nakliyat işinde,  oldukça deneyimli olan firmamız, eksper raporuna istinaden, ihtiyaç halinde asansör kullanarak, en konforlu şekilde taşıma işini gerçekleştirmektedir.  Doğan Protrans Nakliyat ailesi olarak, yeni yuvanızda ömür boyu huzur ve güven içerisinde yaşamanızı temenni ediyoruz.