Kurumsal

Dogan Profesyonel Taşımacılık olarak 1998 yılından bu güne İzmir Hatay Bahçelievler’de izmir evden eve nakliyat alanında hizmet vermekteyiz.

Yenilenen sitemizle sizlerle daha hızlı ve kaliteli hizmetin nasıl sağlayacağımızı biliyoruz.

2000 yılından beri İzmir /Karabağlar ilçesi Bahçeli evler mahallesindeki ofisimizden hizmet veriyoruz.

 Müşterilerimizin isteklerini biliyoruz. Sorunsuz, kaliteli, saygılı Personellerimizle hizmet vermekteyiz. Bu sırada eşya transfer etme aşamaları şöyledir;

 • Ekspertiz, eşyalarınızı görür ve ona göre Personel  ve araç seçeneğini belirler.
 • Ambalaj malzemesinin seçeneğini anlatır.
 • Asansör seçeneği gerekliliğini belirler.
 • Eşyalarınızın nasıl taşınacağını anlatır.

Ve Evden eve nakliyatın sorun olmadığını genel olarak belirler. Taşıma sonucunda transfer gerçekleşir. Yeni yuvanızda mutluluklar dileriz.

Doğan Evden Eve Nakliyat | İzmir Evden Eve Nakliyat

Kalite unutulmaz. Sizlere unutulmaz hizmet sunmak en temel görevimizdir. Nakliyat denilince insanın aklında çok soru işareti kalır biz kafanızdaki soru işaretlerini yok etmek için burdayız. Amacımız kaliteli hizmet sunmak işimizde en iyisini olmak. Sizinle çıkacağımız kısa yolculuğumuzda maddi manevi her türlü konuda sizin yanınızda olacağımızın garantisini verebiliriz. Unutulmayan tek şey yüzünüzdeki gülümsemenizdir.. Evden eve taşımacılık hassas bir konudur . Bizde bu hassasiyeti gözönünde bulundurarak vermiş olduğumuz hizmetin en güzelini sizlere sunuyoruz. Evden eve nakliyatta sorunsuz taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Doğan İzmir Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektöründe hep ileri ve en iyi hizmeti müşterilerine vermek gayesiyle yola çıkan firmamız,siz müşterilerimizi mutlu edebilmenin hep arayışı içinde olmaktadır. Hizmet vermenin anlamı bizim için kaliteli ve dürüst çalışmadır.

Doğan Profesyonel Taşımacılık olarak firmamız bu değerleri her zaman gözetmiştir. Bizim için çalışmamızı yaparken müşterilerimizin memnun ve huzurlu olması çok önemlidir. Sizlerin sayesinde taşımacılık sektöründe daima en iyi hizmeti vermenin ve kendimizi geliştirmenin arayışı içerisindeyiz.

Doğan Profesyonel Taşımacılık deneyimli personelleriyle, hijyenik ambalaj malzemeleriyle ,eşya taşıma asansörleriyle size hizmet etmek için bir telefon kadar yakındır.
Biz, bize yüklediğiniz sorumluluğun farkındayız.

 

İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !

Şehiriçi, Şehirler arası evden eve taşımacılıkta sorunsuz bir hizmet almak için dikkat edeceğiniz önemli noktalar vardır;

 • İzmir evden eve nakliye fiyatını belirlemek için ekspertiz isteyiniz.
 • Evinize veya ofisinize gelen evden eve taşıma şirketlerinin vizyonu ve vereceği hizmeti iyi analiz ediniz,
 • İzmir evden eve nakliyat firmasının verdiği sözlerin doğruluğuna ve geçmişine bakınız,
 • İzmir evden eve nakliyede kullanacağı malzemeler hakkında bilgi edininiz,
 • İzmir evden eve taşımacılık işlemini asansörlü veya asansörsüz olarak istekte bulununuz,
 • Nakliye ve taşımacılık işleminde kaç personelle çalışacağını öğreniniz,
 • Eşya montaj ve demontajlarında sorun olmaması için bilgi alınız,