• İzmir’de evden eve nakliyat artık daha güvenli

    İzmir ‘de evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe,  firmamız yılların tecrübesi ve mutlu müşterilerimizin teşvikiyle, yorulmadan, bıkmadan, daha büyük bir gayret ve hassasiyetle yeni hizmetlere imza atmaya devam etmektedir.

    Firmamız, siz kıymetli müşterilerimiz için, itinalı, ambalajlı, asansörlü hizmet vermenin yanında, tamamen müşteri memnuniyetine dayalı olan,  sigortalı taşımacılık yapmanın tatlı gururunu yaşamaktadır.

    İzmir’de evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, sigortalı ve asansörlü taşımacılıkta, müşteri memnuniyetini esas alarak, güvenli taşıma konusunda, oldukça kararlı ve başarılı adımlarla yoluna devam etmektedir.

    Biz, müşterilerimizin taleplerini çok iyi biliyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetler, Doğan taşımacılık güvencesindedir. Müşterilerimize hizmet sunarken, teknik hassasiyetin yanında, müşterimizin rahatını ve güvenini de ön planda tutuyoruz. Transferini gerçekleştirdiğimiz eşyaların,  güven içerisinde nakledilmesi, hem bizim hem de müşterimizin yüzünü güldürmektedir.

    Doğan Protrans Nakliyat ailesi olarak, İzmir’de evden eve nakliyat sektöründe, en öncelikli politikamızın güvenli taşıma olduğunu, siz saygı değer müşterilerimize yaşatmak arzusundayız. Yeni yuvalarınızda güvenli bir hayat geçirmenizi temenni ediyoruz.