İzmir Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Doğan Protrans | İzmir Evden Eve Nakliyat

Şehir içi evden eve nakliyat firmaları arasındaki yerimiz aynıdır. Profesyonel personellerimizle geniş araç ve asansör seçeneklerimizle İzmir’de şehir içi ev taşıması yapan şehirlerarası evden eve hizmeti veren kurumsal evden eve nakliyat firmasıyız. Yılların vermiş olduğu tecrübe birikimi ile siz değerli müşterimize şehir içi ev taşıma hizmeti sunan nakliyat firmasıyız. Doğan evden eve taşımacılık İzmir’de şehir içi ve şehirlerarası ev taşıma şirketidir. Amacımız sizlerle beraber hep ileri gitmektir. Doğru personellerle doğru materyallerle ve asansörlerimizle güvenilir evden ve şehir içi nakliyat hizmeti sunmaktır. Şehir içi evden eve taşımacılık ve firma telefonlarımıza ve ya…

Doganevdenevetasimacilik.com adresimize başvurmanız halinde size en uygun gün ve saatte ücretsiz ekspertiz göndererek eşya tespiti yapılıyor. Taşımanın apartmanın durumu ve yapımına göre asansörlü veya klasik olacağına, taşıma işleminin ne kadar süreceğini (villa apartman işyerleri ofis )belirliyoruz. Bir günden fazla sürebilir. Değerlendirmeler formunda sözleşme metni hazırlanır. Fiyat orantısı bulunur. Mutabık kalındığında sözleşme gereği iki tarafında hakkını koruyacak şekilde düzenlenir. Hangi

hizmetin verilip verilmeyeceği ayarlanır. Hizmete dahil olanlar Kapalı araçlarla nakil, eşyaların ambalajlanması diğer adreste yerleştirilmesi montaj ve Demontaj’ın yapılması beyaz eşyaların yerleri hazır ise konulması. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın hijyenik ambalajlanması ile havalı naylonlarla ambalajlanması özel kolilerle taşınır hizmet verilmektedir. 

Doğan evden eve taşımacılık olarak isteğinize göre ödeme şekli sunuyoruz.

  • Nakit
  • Banka havalesi
  • Kredi kartı

Önerileri ile sizlere şehir içi evden eve nakliyatın sorun olmadığını yaşatmak için varız.

Öncelikle Nakliye gününün belirlenmesi bir hafta öncesinden randevu alınması gereklidir. Daha sonra eksper evinizin durumuna bakmak için eşyalarınızın kalite ve yeniliğine uygun malzemeler belirler. Kaç personel çalışacağına, asansör ihtiyacının gerekli olup olmadığına dair sizleri bilgilendirir. Nakliye tarihinizde araç ve personeller sorunsuz bir şekilde hizmete başlayarak ev transferinizi gerçekleştirmiş oluyoruz.

     İşiniz eşiniz sebebi her ne olursa olsun belki yıllardır benimsediğiniz evinizden ya da  kısa sürede çok alıştığınız yuvanızdan çıkmak size çok zor geliyor olabilir.  Anılarınızı taşımak mümkün olmasa da anılarınızda emeği olan eşyalarınızdan biz sorumluyuz. Şehir içi nakliyatlarımızda hassasiyetinizi anlayarak çok titiz çalışıyoruz. Eşyalarınız bizlerle güvende. Evden eve taşımanızda her zaman yanınızdayız.