• İzmir’de evden eve nakliyat hizmetinde deneyim farkı

    Bizim için, kurumsal olmak demek,  resmi süreç demek değildir. Bizim için gerçek kurumsallık,  taşımacılık ve nakliyatta biriktirdiğimiz deneyim, işinin ehli personel ve son teknolojilerle donatılmış ekipman ve araçlarımızdır. Bütün bunlarla beraber, hukuk güvencesinde,  İzmir’de evden eve nakliyat hizmeti sunabilmemizdir.

    Taşımacılık ve nakliyat işine dışarıdan bakıldığı zaman, sıradan bir iş gibi görülse de aslında çok da sıradan bir iş değildir. Ev, işyeri, ve ofis taşıma; nasıl sıradan bir iş olabilir. Biz aslında ev, işyeri ve ofis taşırken, vatandaşlarımızın birikimlerini, hayat boyu değer verdikleri hatıralarını, eşyalarına yüklenmiş his ve anlamları, belki de tüm hayatlarını taşıyoruz.  Bu şuur ve taşımacılık politikası ile omuzumuza yüklenen sorumluluğun farkında olarak, yılların verdiği deneyim farkı ile İzmir’de evden eve nakliyat işini yapıyoruz.

    Yeni evine taşınmak isteyen siz saygı değer müşterilerimize, ücretsiz olarak, eksperlerimizi gönderiyoruz. Fiyatlandırma, taşınacak eşyaların hacmi, taşınacak iki noktanın mesafesi ve yeni evinizin kat durumları değerlendirilerek yapılır. 

    Siz de İzmir’de evden eve nakliyat işi yapan, deneyimli, profesyonel personele sahip, son teknoloji kullanan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan “Doğan Profesyonel Evden Eve Taşımacılık” firmamıza, yenilenmiş olan internet sitesi üzerinden ulaşarak irtibata geçebilirsiniz. Ya da  buradaki formu doldurarak özel teklif alabilirsiniz.